Trybuci

Cytaty są mojego autorstwa. Zabraniam jakiegokolwiek kopiowania ich.


,,Nie daj się zgubić w morzu dusz, gdy już się poddasz, zostaniesz skazany na najgorszy wyrok"
Maggie Darkness Richardson (15 l.) - Pochodzi z Czwórki. Długie, jasne włosy, malinowe usta i brązowe oczy. Zazwyczaj jest cicha i zamknięta w sobie. Tylko przy osobach, które dobrze zna, potrafi się otworzyć i być duszą towarzystwa. Wszystko to przez te wszystkie kłamstwa, tajemnice... Nikt nie chce jej powiedzieć co tak naprawdę stało się z jej rodzicielami. Dlaczego wychowuje ją Erna, opiekunka, która przyjechała z Kapitolu specjalnie dla niej. Czy Czterdzieste Pierwsze Igrzyska Głodowe pomogą jej odkryć prawdę? Teraz, gdy będzie musiała zabijać, by przetrwać będzie musiała zapomnieć o uczuciach. Wyłączyć je i walczyć na śmierć i życie. Być typową zawodowczynią - morderczynią. Czy dziewczyna, której dotąd Igrzyska były obojętne zmieni swoje nastawienie do nich i zacznie je lubić? Tyle pytań...


,,Pewność siebie zawsze prowadzi do sukcesu''
Kyle Bein (16 l.) - Mieszkaniec Czwórki. Średniego wzrostu chłopak z grzywą bujnych, blond włosów. Zabawny i przyjacielski. Ale czy to prawda? A może oszukiwał ją przez te wszystkie lata przyjaźni? Może pod przykrywką kryje się arogancki zawodowiec, który potrafi zabijać bez żadnych skrupułów? Jest synem zwycięzcy Igrzysk, Oscara Beina, który w przeszłości się zgłosił. A Kyle poszedł w ślady ojca... Jak to odbije się na przyjaźni blondyna i Maggie? Może ją wzmocni? A może... zniszczy?


,,Nie ma potrzeby martwić się tym co stanie się niedługo. Martw się tym co dzieje się teraz. To logika świata."
Zoe Clark (17 l.) - Pochodzi z Dwójki. Wysoka brunetka o ciemniejszej karnacji i czarnych oczach. Wredna, pyskata. Czy to miejsce pochodzenia przekazało jej taki charakter? Może sama obrała taką drogę? W Dwójce mieszka z swoim ojcem, który wygrał Trzydzieste Pierwsze Igrzyska Głodowe, matką i młodszym o dwa lata bratem. Ojciec pragnął, by Zoe zgłosiła się na trybutkę, jednak ta tego nie zrobiła. W końcu została wylosowana.


,,Litość, miłość, przyjaźń - dla mnie to nie istnieje''
Mike Walker (18 l.) - Mieszkaniec Dwójki. Krótkie, brązowe włosy, lekki zarost i czarne oczy. Arogancki, pewny siebie. W Drugim Dystrykcie mieszka z swoimi rodzicami, którzy są zwycięzcami oraz starszym bratem. Zgłosił się na trybuta - na pewno miał swoje powody. Czy jest typowym zawodowcem, który chce zabijać i wygrać? Taką mantrę wpajano mu przez sześć lat życia w Akademii? 


,,Gdy się na coś uprzesz, nigdy się nie poddawaj. Jeśli się poddasz, będziesz tchórzem. Nic niewartym tchórzem."
Sapphire White (16 l.) - Pochodzi z Jedynki. Długie, brązowe włosy i zielone oczy. Tajemnicza, skryta. Jej imię oznacza kamień szlachetny: Szafir. W Jedynce mieszka z ojcem i siostrą, ponieważ jej matka zginęła podczas napaści na pewien drogi sklep. Bandyci zastrzelili obecnych i uciekli. Od tamtej pory stała się fanką Igrzysk, zamierzała się zgłosić. Ale nie w tym wieku... Jeszcze miała czas, a jednak los wybrał inaczej. Będzie musiała stoczyć walkę na śmierć i życie.


,,Jedni są silniejsi, a drudzy słabsi - ci pierwsi zawsze wygrywają"
Gallant Johnson (17 l.) - Mieszkaniec Jedynki. Czarna czupryna, brązowe oczy. Odważny, arogancki, pewny siebie. Jego imię oznacza przymiotnik: szarmancki. W swoim dystrykcie mieszkał z swoimi rodzicami, jego brat zginął na arenie. Prawdopodobnie zgłosił się, by pomścić zmarłego. Uważa się za zwycięzce - lekceważy przeciwników i same Igrzyska. W dystrykcie ma wielu przyjaciół, do których chce wrócić.


,,Samotność jest jak cień, stopniowo zamyka nas w swojej paszczy. Jak potwór straszący małe dzieci. Ale mi to już nie grozi. Dawno wpadłam w jej sidła"
Anastasie Watts (15 l.) - Pochodzi z Trójki. Długie, blond włosy, niebieskie oczy. Bardzo inteligentna, sympatyczna. W dystrykcie mieszkała z swoimi rodzicami oraz młodszym rodzeństwem. Przyjaźni się z trybutem z swojego dystryktu.


,,Miłość jest najsilniejszym z uczuć, a tak łatwo ją zniszczyć..."
Jessica Fisher (18 l.) - Pochodzi z Siódemki. Długie, rude włosy, zielone oczy. Miła, strachliwa. W dystrykcie mieszkała z swoim chłopakiem - postanowiła wyprowadzić się od ojca pijaka i matki narkomanki. Ciężko jej z tym, że trafi na arenę z ukochanym i jeśli będzie chciała przeżyć to zmuszą ją do zabicia Richarda.

,,Zabawne, że jeszcze nikt nie odważył się powiedzieć Kapitolowi prawdy. Wypluć im jadowite słowa, które powinny ich zniszczyć, zranić. Bo ja uważam, że każdy zasługuje na cierpienie."
Richard Hill (18 l.) - Mieszkaniec Siódemki. Krótkie, brązowe włosy i oczy tego samego koloru. Uprzejmy, prawdomówny. W dystrykcie szybko zamieszkał sam. Po pewnym czasie dołączyła do niego jego dziewczyna - Jessica Fisher z tego samego dystryktu. Chce za wszelką cenę obronić swoją ukochaną.
Igrzyska go zmieniają, powoli zaciera się droga między złem, a dobrem.


,,Każdy z nas żyje w klatce. Nie istnieje coś takiego jak wolność"
Nicoline Ward (18 l.) - Pochodzi z Ósemki. Długie, ciemne, blond włosy i zielone oczy. Wredna, sarkastyczna. Była bita przez swoich rodziców. Kiedy wylosowano ją na Igrzyska i mogła się od nich uwolnić, bardzo się ucieszyła. 

,,Los dopadnie nas wszystkich, a wtedy nie będzie żadnego ratunku. Bo z nim nie wygra żadne ostrze."
Natalie Singh (18 l.) - Pochodzi z Dziewiątki. Długie, jasne włosy i zielone oczy. Wredna, zadufana w sobie. Nie obchodzi jej to, że trafi na arenę, zachowuje się i myśli, jak zawodowiec. Nie przejmuje się losem swojego dwunastoletniego brata, który również będzie walczył.


12 komentarzy:

 1. Punkt za gwiazdorską obsadę :D
  Dylan o'briene , Ashley Benson, Theo James <3
  No nic zapowiada się ciekawie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dylan - główny bohater na moich dwóch innych blogach o Niezgodnej.
   Ashley - Ciężko znaleźć jakąś znaną aktorkę-blondynę, która pasowałaby do roli Dziewiątki.
   Theo - Niezgodna ^^

   Usuń
 2. Jedni z moich ulubionych aktorów, jeju. I jeszcze Shanon z Wolfblood :D Żyć, nie umierać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Shanon. Uwielbiam ją XD ale ma mało fajnych gifów... xD

   Usuń
 3. Świetna obsada C: Dylan, Theo, Anna, Holland, Louisa, Ashley...
  Lęcę zapoznać się z innymi zakładkami i prologiem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna obsada ;* lecę zapoznać się z resztą zakładek :)
  Brzoza
  Czyli Ja

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajni bohaterowie tyle gwiazd łał.Bardzo fajnie dobrane trybuci ponieważ wyglądem przypominają właśnie że żyją w tych dystryktach.Tylko mam jedną uwagę bo przy Anastasii Watts napisałeś że ma długie blond włosy a ja tu widzie bardziej brąz ale tak to bardzo fajnie.Niej los zawsze będzie z tobą :3
  ~Wariatka z marzeniami

  OdpowiedzUsuń
 6. Kto gra główną bohaterka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Główną bohaterkę gra Taissa Farmiga = )

   Usuń

Czytasz = Komentujesz.
Tak, wyznaje taką zasadę. Pamiętajcie, że każdy komentarz prowadzi do zdobycia weny na następny rozdział! Nie widzę aktywności, nie piszę, bo nie mam chęci.