Kapitol TV

Tutaj możecie wstawiać linki do swoich blogów, powiadamiać mnie o nowych informacjach, zapraszać do blogów grupowych, blogów z szablonami oraz z zwiastunami... Widnieć też będą tutaj linki blogów, od których mam oceny, do których należę, itd.
Zwiastun wykonany przez Bloody Lean z Bajkowych Zwiastunów.
Szablon wykonany przez Ally z Graphicpoison.


41 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam do mnie :> hybryds-family.blogspot.com
  Dziewczyna o imieniu Hayley, zostaje wyrzucona z domu po tym jak podczas pełni zabiła swojego przyjaciela i zdemolowała dom.Trafia ona pod opiekę wampirzycy Nadii, która opiekuje się także dwoma innymi osobami.Dziewczyna poznaje , świat nadprzyrodzonych istot oraz chce odnaleźć swoją biologiczną rodzinę.Jednego dnia poznaje pierwotną wampirzycę, a drugiego musi walczyć o życie.Czy Hayley i jej przyjaciele przeżyją?Czy dziewczyna odnajdzie rodzinę?A może znajdzie miłość która ześle na nią niebezpieczeństwo?Jedyne co musi zrobić, to przetrwać.
  ~Pastel Goth (Dark)

  OdpowiedzUsuń
 3. Skoro jestem to zapraszam również do mnie ^^
  Całe życie Thomasa ulega zmianie w jednym feralnym dniu – w Dniu Przydziałów. Życie chłopaka nie będzie proste. Będzie musiał walczyć o przetrwanie z niebezpiecznymi ludźmi, ale też dodatkowo pokazywać im jaki jest słaby i bezbronny.
  A wszystko po to, aby przeżyć…
  Lecz jeśli Thomas się pomyli. Popełni błąd i pokaże swą prawdziwą twarz…
  Spotka go los gorszy od śmierci...

  Wejdź do Siedziby Zesłanych i dowiedz się co zrobi Thomas stając przed wyborem, którego dokonanie graniczy z niemożliwym, a każda następna opcja jest gorsza od poprzedniej…

  http://exiled-welcome-to-real-world.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Skoro już goszczę na Twoim blogu to nie omieszkam zostawić linka do mojego miejsca w sieci :) Jak zatem mogłabym opisać owe miejsce? Nie lubię górnolotnych słów, ani przydługich wstępów, dlatego nadzwyczajniej w świecie zaproszę Cię na bloga, który inspiruje filmem, muzyką czy dobrą książką. Jeśli znajdziesz wolną chwilę pozwolę sobie zaprosić Ciebie na: --> Plaster na Nudę <--

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdy skończyłam pięć lat, przewróciłam się i zdarłam sobie kolano, a Lanie pomogła mi dojść do domu. Kiedy miałam sześć lat, pierwszy raz dostałam w twarz od Strażnika Pokoju, a Lanie pobiegła po naszego tatę. W wieku dziewięciu lat pokłóciłam się z Lanie i zwyzywałyśmy się od najgorszych. Dwa lata później drżałyśmy z niepokoju o siebie, ściskając swoje dłonie.
  Teraz to ja jej pomogłam. Zgłosiłam się za nią na Igrzyska.
  I nikt oprócz mojej rodziny nie wie, że nie nazywam się Lanie Adler.
  I nikt nie może się dowiedzieć.

  A teraz sztucznie się uśmiechnij, pomachaj do kamery i powiedz: "Nazywam się Lanie Adler. Wygrałam 72. Głodowe Igrzyska".

  Zapraszam na pierwszy post organizacyjny :)
  Ell
  game-of-panem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszam na prolog :)
   Ell
   game-of-panem.blogspot.com/2014/12/prolog_19.html

   Usuń
  2. Zapraszam na rozdział trzeci :)
   game-of-panem.blogspot.com/2015/02/trzeci.html

   Usuń
  3. Zapraszam na czwóreczkę! :D
   game-of-panem.blogspot.com/2015/02/czwarty.html

   "– Wiedziałeś?
   Danny spojrzał na mnie zaskoczony i zmarszczył brwi.
   – O tym, że ja… – urwałam, przypatrując się jego reakcji. Jego wyraz twarzy był zagadkowy. Wydawało się, że jest bardzo spięty i z trudem powstrzymywałam się od kolejnego spojrzenia na jego dłonie, które teraz były zaciśnięte w pięści.
   Wbiłam w niego swój wzrok, starając się wejrzeć w głąb jego umysłu i sama wyciągnąć z niego odpowiedź, ale żadna siła nie chciała mi w tym pomóc. Westchnęłam i cierpliwie czekałam, aż otworzy usta.
   – Umiem odróżnić swoją dziewczynę od jej siostry bliźniaczki."

   Usuń
  4. Wiesz, co robić. ;)
   game-of-panem.blogspot.com/2015/03/piaty-to-przez-ciebie.html

   Usuń
 6. Zgodnie z prośbą informuję o nowym rozdziale :)
  tworczosc-merr.blogspot,com

  OdpowiedzUsuń
 7. No to pora na reklamę... :)
  fightersofthefuture.blogspot.com - science fiction, nie będę pisać więcej, bo nie umiem robić zachęcających opisów XD
  fieryknife.blogspot.com - historia chłopaka, który powoli staje się superbohaterem
  arrowtales.blogspot.com - niedawno założony zbiór opowiadań
  Mam nadzieję, że wejdziesz na chociaż jeden i ocenisz :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapraszam na nowy rozdział Zesłanego ^^
  http://exiled-welcome-to-real-world.blogspot.com/2014/12/rozdzia-5.html

  OdpowiedzUsuń
 9. Serdecznie zapraszam Cię do zerknięcia na moje opowiadanie, a mianowicie na jego początek. To moje drugie podejście do tej historii i mam nadzieję, że warto było je robić ;)
  Może Ostatni Władca przypadnie Ci do gustu? :>

  OdpowiedzUsuń
 10. Zapraszam do siebie na nowy rozdział ;)
  http://exiled-welcome-to-real-world.blogspot.com/2015/01/rozdzia-7.html

  OdpowiedzUsuń
 11. "Zawsze na świecie ktoś na kogoś czeka..." - Paulo Coelho

  http://zasnute.blogspot.com/

  Straciła wszystko, co miało w jej życiu jakiekolwiek znaczenie. Sama w wielkim, wypełnionym wspomnieniami domu musi podjąć decyzję, jak od teraz żyć? Czy żyć w ogóle? Uciekając przed napastnikami trafia na niego i... Czemu jego oczy przybierają kolor błękitnego nieba, gdy patrzy na mnie? Ciepły wiatr delikatnie pieści moją skórę, gdy stoi blisko... Bliżej...

  Zmącone niepokojem bicie serca na nowo budzi ciało do życia. Nic już nie będzie takie samo...

  OdpowiedzUsuń
 12. Zapraszam na kolejny rozdział :D
  http://72glodoweigrzyska.blogspot.com/
  Pozdrawiam Lex May

  OdpowiedzUsuń

 13. [SPAM]

  Fantastyka/psychologia/dramat

  Kolorowe plakaty, zapach popcornu oraz waty cukrowej, pan na szczudłach, biegające dzieci przy klatkach z egzotycznymi zwierzętami. Kojarzy Ci się to z czymś? Z cyrkiem? Słusznie. Artletta, blond włosa dwudziestolatka, podpisała umowę pracy i tym samym zapieczętowała swoje przyszłe życie z nadzieją, że to wyjdzie tylko na dobre. Czy ma rację? Przekonasz się. Jeszcze jedno. Boisz się klaunów? Słusznie!

  Zapraszam.

  http://ostatnia-pasja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Wyobraź sobie, że wiedziesz niemal idealne życie. Robisz w życiu to co kochasz, masz kochających rodziców i braci, niesamowitych przyjaciół. I pewnego dnia tracisz jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Przyjaciela, który jest także twoim bratem. Co wtedy robisz? To właśnie przydarzyło się Kate. Załamana odcina się od najbliższych, szukając pocieszenia już nie w tańcu, lecz w imprezach i zabawie. Jej nowy chłopak nie podoba się znajomym, uważają, że ma na nią zły wpływ. Jakby tego było mało do miasta przeprowadza się Jake, kuzyn jej przyjaciółki. Łączy ją z nim, nieznana przyjaciołom, historia. Kim on właściwie jest i dlaczego doprowadza główną bohaterkę do szaleństwa? Czy dzięki niemu życie Kate wróci do normy, czy skomplikuje je jeszcze bardziej? Czy dziewczyna ponownie zacznie żyć swoim marzeniem zostania profesjonalną tancerką?
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Zapraszam Cię mój drogi Finnicku na rozdział 29 :D
  http://72glodoweigrzyska.blogspot.com/
  Pozdrawiam Lex May

  OdpowiedzUsuń
 16. Tracę oddech.
  http://idziemypodwiatr.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Hej :D Zapraszam do siebie na trzeci rozdział :)

  arrowtales.blogspot.com

  Finnicku, czekam na ten nowy rozdział i czekam... Zlituj się i wstawiaj, a nie nas tu męczysz! :p

  OdpowiedzUsuń
 18. Hej :) Zapraszam do siebie na "Pro memoria" i I rozdział ;)))
  www.mynameis-victoria.blogspot.com
  Jest to moje autorskie opowiadanie fantasty ;)


  Ps. Czekam na V rozdział O.o

  OdpowiedzUsuń
 19. [Spam]
  „Zemsta Wygnanych”
  Hayden, niegdyś anioł stróż wiodła wspaniałe życie z rodzicami, będącymi władcami niebios. Jej szczęście nie trwa jednak zbyt długo, gdyż zostają oni zamordowani, a oskarżeni o tą straszliwą zbrodnię są rodzice jej najlepszej przyjaciółki, którą traktowała jak siostrę. Anioły podzieliły się na stróże z wilkołakami u boku oraz wygnanych, po których stronie stanęły wampiry. Hayden zachowuje się coraz gorzej. Czy byłe przyjaciółki ją uratują? Czy nie jest za późno? Miejmy nadzieję, że uda się zatrzymać wojnę i pogodzić skłócone rody.
  http://zemsta-wygnanych.blogspot.com/
  „Elitarny Oddział: Naznaczeni”
  Nieliczna grupa nastolatków urodzona z większymi zdolnościami niż inni ludzie pracuje dla firmy Casimira Farewolla. Zajmują się niecodziennymi obowiązkami... zabijają eksperymenty genetyczne, które uciekły z jego firmy o nazwie „My Place”. Wszystkie misje zleca im Gabrielle w imieniu prezydenta. Cała sprawa jest utajniona i nastolatkowie wiodą normalne życie. Czy potrafią na długo oprzeć się zakazanym dla nich uczuciom?
  http://elitarny-oddzial-naznaczeni.blogspot.com/
  „Wybrani”
  Kira jak sądzi jest z pozoru zwyczajną nastolatką, ale czy aby na pewno? Nie spodziewa się, że jej życie za niedługo przewróci się do góry nogami. Tak naprawdę ma w sobie niezwykły dar- widzi duchy. Poznaje chłopaka z podobnymi zdolnościami i razem rozwiązują zagadki morderstw dzięki duchom. Jednak nie podoba się to groźnym kryminalistom, chcącym ukryć swoje zbrodnie. Zrobią wszystko, żeby ich uciszyć, nawet zabiją. Czy tę dwójkę połączy głębsze uczucie? Czy mają szansę na prawdziwe szczęście?
  http://my-wybrani.blogspot.com/
  „Strażnicy Potępionych”
  Diana oraz dwoje jej przyjaciół są Strażnikami Zmarłych w innym wymiarze. Podlegają tylko rozkazom diabła. Interesują ich tylko zabawy, alkohol i sex. Do czasu, gdy Diana poznaje mężczyznę chcącego odzyskać swoją żonę z ich rąk. Między niebem, piekłem i czyśćcem zanim trafi się do tych miejsc mija 7 dni, w których można wydostać osobę, a ta wraca do świata żywych. Czy Dianie zmięknie serce i pomoże mężczyźnie odzyskać ukochaną?
  http://straznicy-potepionych.blogspot.com/
  Zapraszam serdecznie :)
  Pozdrawiam Lex May

  OdpowiedzUsuń
 20. Zapraszam Finnicku na kolejny rozdział http://72glodoweigrzyska.blogspot.com/
  Pozdrawiam Lex May

  OdpowiedzUsuń
 21. Nominowałam cię do LBA! Szczegóły u mnie na: http://heroskazgornejpolki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. Finnicku zapraszam Cię na kolejny marny rozdział :D

  OdpowiedzUsuń
 23. Serdecznie zapraszam ♥ Przepraszam za spam ♥

  "~`Tego chciałeś?! Do reszty zniszczyć to w co wierzyłam?! Co utrzymywało mnie przy życiu?!.. Wygrałeś... Nie potrafię dalej walczyć... Osiągnąłeś swój cel... Zniszczyłeś mnie...'~

  Oto historia dziewczyny z domu dziecka, która trafiła do rodziny Louis'a. Myślała, że jej życie całkowicie się odmieni... I miała rację... Mimo tego, że rodzice chłopaka opiekują się Meg, Louis z jakiegoś powodu jej nienawidzi i zmienia jej życie w piekło...

  Miłość na przekór zdrowemu rozsądkowi... historia, która stanie się obsesją..."

  http://forbidden-feeling-louistomlinson.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 24. Mój drogi Finnicku zapraszam Cię na pierwszy rozdział części 2 :P

  OdpowiedzUsuń
 25. Oceny, szablony, zwiastuny i wiele innych! To wszystko znajdziesz na Internetowym Spisie!
  Zapraszamy!
  [internetowy-spis.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 26. Informuję, że ten blog został wybrany do udziału w konkursie na Blog Maja organizowanym przez internetowy-spis.blogspot.com. Zasady konkursu znajdują się w Dziale Blogu Roku na podanej wyżej stronie. W imieniu całej załogi życzę miłej zabawy i zajęcia jak najwyższego miejsca.

  Pozdrawiam. Alexx, Internetowy Spis.

  OdpowiedzUsuń

 27. W 2020 roku Mateusz rozpoczyna szkolenie wojskowej. Podczas jednej z pozorowanych misji zostaje lekko ranny i trafia do szpitala. Wtedy zaczynają się kłopoty... Rano budzi się w zupełnie innym miejscu i... czasie?
  W chaosie

  OdpowiedzUsuń
 28. Zapraszam na Igrzyska w stylu Nestii!
  http://w-popiolach-igrzysk.blogspot.com/
  Właśnie napisałam rozdział dotyczący dnia wyboru trybutów.

  OdpowiedzUsuń
 29. Zapraszam do siebie na opowiadanie niezależne :3
  http://viticino.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. Rebelia zakończona. Jestem bezpieczna. Prawda czy fałsz?
  Nazywam się Katniss Everdeem. Wciąż żyję. Jestem pewna swoich uczuć względem Peety. Czy potrzebuję jeszcze czegoś?
  Staram się żyć normalnie. A raczej: powinnam żyć normalnie.
  Niebezpieczeństwo minęło. Czy aby na pewno?
  Nadal trzymam się tego, co powiedział Haymitch: PAMIĘTAJ, KTO JEST TWOIM PRAWDZIWYM WROGIEM.
  http://kosoglos-zyje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. Igrająca z ogniem Katniss Everdeen wraca do Dwunastego Dystryktu. Nie może pozbierać się po utracie tylu ukochanych osób, do tego dochodzi Peeta, który jej nienawidzi, przynajmniej tak się jej wydaje. Po rebelii praktycznie co noc nawiedzają ją koszmary, a teraz nie ma ratunku w ramionach Peety i musi radzić sobie z tym sama. Czy da radę żyć normalnie? Czy da radę odnaleźć szczęście w tym smutnym życiu? Czy da radę naprawić swoje relacje z Peetą, za którym tak bardzo tęskni?
  Musi, bowiem nadzieja umiera ostatnia.

  everdeen-mellark.blogspot.com | zapraszam ♥
  Ps. Masz śliczny szablon :)

  OdpowiedzUsuń
 32. Hej, hej! Zapraszam do siebie (wreszcie!) na nowy (piąty) rozdział! ^-^ Mam nadzieję, że przeczytasz i zostawisz swoją opinię :3
  arrowtales.blogspot.com
  PS.: Nadrabianie w czytaniu Twojego bloga postaram się dokończyć jeszcze w tym tygodniu! :)

  OdpowiedzUsuń
 33. Hej, hej! Zapraszam do siebie (wreszcie!) na nowy (piąty) rozdział! ^-^ Mam nadzieję, że przeczytasz i zostawisz swoją opinię :3
  arrowtales.blogspot.com
  PS.: Nadrabianie w czytaniu Twojego bloga postaram się dokończyć jeszcze w tym tygodniu! :)

  OdpowiedzUsuń
 34. Cześć! Pamiętasz mnie jeszcze? XD Na arrowtales.blogspot.com pojawiła się ostatnio bardzo ważna informacja! Wpadnij, proszę, jeśli tylko znajdziesz czas.
  Dziękuję i pozdrawiam ♥

  OdpowiedzUsuń
 35. Zapraszam serdecznie na bloga, na którym będę publikowała fanfiction o Haymitchu Abernathym i Maysilee Donner ;)

  www.haysilee-na-zawsze.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 36. Hej, zapraszam serdecznie na mojego nowego bloga, tym razem historię autorską :D
  Jeden mur. Dwie społeczności. Jeden naród – podzielony. Czy tak już ma pozostać?
  Pięćdziesiąt lat temu lud się zbuntował i obalił władającą rodzinę królewską. Króla i jego rodzinę zabili, reszta została wygnana za mur.Melisa Marrero płaci za to, że pół wieku temu jej rodzina służyła na dworze. Wśród znienawidzonej społeczności żyje, a raczej próbuje. Z dnia na dzień jest gorzej, a ona ma dwa marzenia : wyrwać się z tego koszmaru i dostać się na medycyne…
  Christopher Salen ma szczęście, a przynajmniej tak się wszystkim wydaje. Jego ciotka włada ich miastem, rodzice są bogaci ma wszystko czego zapragnie, prócz wolności… Chce się wyrwać spod zaborczej kontroli rodziców, którzy planują za niego całe życie. Marzy o tym, by samemu decydować o swojej przyszłości…

  http://po-dwoch-stronach.blogspot.com/ - zapraszam na prolog :D

  OdpowiedzUsuń
 37. Wzywamy wszystkich pisarzy fanfiction: dołącz do konkursu fanfiction #SweekFanFic! 😃
  Dodaj dowolne fanfiction na Sweek, aby wygrać 350 zł 💸Czytelnicy również wygrywają.
  To jest bezpłatny konkurs. Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej! 👇
  http://bit.ly/konkurs_fanfiction

  OdpowiedzUsuń

Czytasz = Komentujesz.
Tak, wyznaje taką zasadę. Pamiętajcie, że każdy komentarz prowadzi do zdobycia weny na następny rozdział! Nie widzę aktywności, nie piszę, bo nie mam chęci.