Tajemnicza

Autor bloga: Finnick Odair
Adres bloga: http://wsrod-zagubionych-dusz.blogspot.com/
Nazwa bloga: Zagubiona
Założono: 2014-11-27
Kategoria: Fanfiction o Igrzyskach Śmierci
Opis: Całe życia w tajemnicach, kłamstwach... Nikt nie chciał mi powiedzieć co tak naprawdę stało się z moimi rodzicami. Czy oni zginęli i nie mogą mnie odwiedzić? Czy po prostu porzucili, bo nie chcieli wychowywać dziecka? Jak widać, nie mam prawa wiedzieć... Może to Czterdzieste Pierwsze Igrzyska Głodowe pokażą mi prawdę? Może zabijanie niewinnych i przyjaciół jest kluczem do rozwiązania zagadki? Być może będę musiała zginąć, żeby się dowiedzieć?
Wiem jedno.
Nikt mi nie pomoże, muszę sama dowiedzieć się prawdy. Nieważne jaki to będzie miało wpływ na życie moje i bliskich. Po prostu muszę.

4 komentarze:

 1. Prawda jest taka, że jak się pisze tylko dla komentarzy to nie warto pisać. Pisze się po to, aby pisać, bo pisanie ma być pasją, a nie zabawą. Jak nie ma co komentować ludzie nie komentują. HA.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie piszę tylko dla komentarzy, a pisanie jest moją pasją... -.- Ale jaki jest sens publikowania rozdziałów na blogu, kiedy nikt tego nie widzi? Dzięki za w sumie nieuzasadnioną krytykę ;)

   Usuń
  2. Nikt tego nie zobaczy, dopóki nie będziesz pisać, nie będziesz się reklamować. Wbrew pozorom wśród milionów blogów bardzo ciężko coś znaleźć. Czasami trzeba pisać latami, żeby ktoś coś zobaczył, żeby się wybić do góry. Moim zdaniem powinnaś pisać jeżeli to lubisz robić. Trafiłam dzisiaj do Ciebie przypadkiem z szablonarni Zaczarowane szablony.

   Usuń
  3. Głupio mi... :x Tak naskoczyć ;x A to tylko porada... ;_: Dzięki w takim razie ;)

   Usuń

Czytasz = Komentujesz.
Tak, wyznaje taką zasadę. Pamiętajcie, że każdy komentarz prowadzi do zdobycia weny na następny rozdział! Nie widzę aktywności, nie piszę, bo nie mam chęci.